fbpx

Nowa Lewica

Z okazji Święta 1 Maja, Święta ludzi, którzy pracują uczciwie każdego dnia składamy życzenia: zdrowia, pomyślności, spokoju oraz wytrwałości  i utrzymania w pamięci robotniczych tradycji.

Tegoroczne Święto ludzi pracy obchodzić będziemy w warunkach szczególnych, związanych z groźną epidemią w Polsce, Europie i na świecie.

 

W czasie uciążliwych ograniczeń epidemicznych nie zapomnijmy o jego historii i robotniczej solidarności. Epidemia przysporzy nam wielu cierpień związanych z ograniczeniami praw człowieka, często z utratą pracy bądź wynagrodzenia. Wierzymy, że czas epidemii dobiegnie końca, ludzie dotknięci zarazą wrócą do  zdrowia a życie codzienne wróci do normalności.

 

W ramach podtrzymywania tradycji i robotniczych więzi z okazji Międzynarodowego Święta Pracy przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia !

 

W imieniu Zarządu Rady Wojewódzkiej SLD w Rzeszowie. 

Wiesław Buż 

Przewodniczący Rady Wojewódzkiej SLD 

 

Gabriel Zajdel

Sekretarz Rady Wojewódzkiej SLD 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem