fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Ostatnie pożegnanie Edwarda Brzostowskiego

W dniu dzisiejszym zmarł nasz przyjaciel Edward Brzostowski. Mentor politycznej, samorządowej oraz gospodarczej pracy. Zawsze na pierwszej lini inspiracji i rozwiązywania ludzkich spraw. Człowiek dla którego nie było zadań niemożliwych do wykonania. Walczył o ludzkie sprawy, tworzył zakłady pracy i organizował miejsca pracy. Budował zaplecze do uprawiania sportu, kultury i spędzania czasu wolnego. Czerpaliśmy z jego doświadczenia i dorobku. Był wzorem pracowitości. Odszedł na wieczny odpoczynek. Niech spoczywa w spokoju.

 

Pogrążeni w smutku łączymy się w bólu i żalu z rodziną.

 

Przyjaciele z SLD

 

Uwaga w związku z decyzją Sanepidu księga kondolencyjna będzie udostępniona w poniedziałek około południa na stronie miasta Dębica w wersji on-line, a wersja papierowa po zakończeniu pandemii w Galerii miejskiej.

 

E Brzostowski

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem